Kto pyta nie błądzi

  • Od czego pochodzi nazwa AEGEE i jak się ją wymawia?

AEGEE to skrót od francuskiego wyrażenia Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe, co oznacza Europejskie Forum Studentów. Poprawna wymowa nazwy naszej organizacji to A-E-ŻE.

  • Jakie korzyści mogę mieć dzięki działalności w AEGEE-Toruń?

Na pewno nie finansowe, również nie oferujemy praktyk w firmach. Ale oferujemy znacznie więcej, bo możliwość podróżowania po całej Europie, warunki do rozwijania swoich zainteresowań oraz możliwość zdobycia doświadczenia, dzięki realizacji różnych projektów. Co więcej możesz poznać ciekawych ludzi i spędzić przyjemnie czas. Dla wielu osób ważny jest fakt, że swoją działalność w AEGEE-Toruń mogą wpisać w CV. Oferujemy także szereg szkoleń potwierdzonych certyfikatami.

  • Kto może zostać członkiem naszej organizacji?

AEŻAKIEM może zostać każdy student, bez względu na rodzaj uczelni i kierunek studiów oraz każdy absolwent wyższej uczelni, pod warunkiem, że nie ukończył 35-go roku życia. Jesteśmy więc otwarci dla wszystkich! Wystarczy chcieć do nas dołączyć.

  • Chciałbym wyjechać gdzieś za granicę!

Świetnie. AEGEE oferuje wiele możliwości, żeby ruszyć się z miejsca. Najlepszą okazją, żeby wyruszyć w Europe, to jakaś konferencja, spotkanie, impreza organizowana przez inny oddział naszej organizacji. Dodatkowo – działając na poziomie europejskim naszej organizacji będziesz miał wiele okazji do podróżowania i wymiany doświadczeń ze swoimi rówieśnikami.

  • Ile wynosi składka członkowska?

Składka w wysokości 60 zł jest płacona co roku w listopadzie. Dla osób przystępujących w trakcie roku akademickiego wysokość i termin składki regulują przepisy regulaminu.

  • Jak dołączyć?

Kliknij tutaj