Open the Door

AEGEE to nie tylko szkolenia, ale także spotkania poza godzinami ciężkiej pracy. Tym razem dzięki naszej koleżance Adze udaliśmy się do toruńskiego “escape room’u”. 9 osobowa ekipa zamknięta na 60 minut musiała stawić czoła licznym zagadkom, łamigłówką a także presji czasu. Koniec końców wydostaliśmy się na 15 minut przed czasem – oczywiście następnym razem będzie lepiej ;)

Wspólna zabawa to również to co jednoczy członków. Oby takich więcej i do następnego!
Escape_ROOM
@photo by Open The Door

Read More

Wrocławski NetMet

Witajcie,

w czasie gdy jedni spędzają majówkę na grillowaniu, Aeżacy nie śpią tylko ciężko pracują. Tym razem miejscem spotkania całego Networku był Wrocław. Do miasta “1000 mostów” zjechała się setka członków AEGEE z całej Polski, choć nie tylko!
W czasie 4-dniowego seminarium miały miejsce szkolenia dla członków AEGEE, spotkania zarządów oraz urodziny AEGEE-Wrocław. Na miejscu obecna także delegacja z Torunia, która pozdrawia ciepło wszystkich odwiedzających.
nwm wroclaw

Read More

Local Training Course – Rozwiń się na wiosnę

W kwietniu po raz kolejny AEGEE-Toruń zorganizowało dla toruńskich studentów cykl szkoleń pt. Local Training Course. W czasie całodniowego cyklu szkoleń, uczestnicy mogli zapoznać się ze sztuką budowania zespołu, pozyskiwania funduszy czy zarządzania projektem. Wszystko to pod czujnym okiem doborowych prowadzących oraz Pana Piernika.

ltc kwiecien trn

 

Więcej zdjęć w Galerii

Read More

1% dla Amicusa

W ramach akcji “Przekaż 1%” Aeżacy wsparli Fundację Amicusa. Wybór nie był dla nas trudny, to właśnie z Amicusem współpracujemy na wielu płaszczyznach związanych z organizacją eventów.

1% – nie zmarnuj go i przekaż na odpowiedni cel!

przekaz1procent

Read More

Szkolenie z działań w grupie

23 marca Aeżacy z toruńskiej anteny chcąc podnieść swoją wiedzę z zakresu pracy w grupie wzięli udział w warsztatach Ewy Wilmanowicz. W czasie szkolenia udało im się zdobyć nowe doświadczenie, tak istotne w działaniach w organizacji. Mamy nadzieję, że wiedza ta spowoduje wzrost aktywności i jeszcze bardziej zmotywuje nas do działań.

 

ewa wilmanowicz

@photo AEGEE-Toruń

Read More